BMW 750Li xDrive

2016 BMW 750Li xDrive

€63,800

Plus Taxes & Licensing

-Motorri me 448 kuaj fuqi
-Konsum teper i ulet fale rigjenerimit te energjise dhe teknologjise me te re ECO PRO
-xDrive 4×4
-Ngjyra e bardhe AlpinWeiss
-Tapiceria NARI Exclusive LED Nappa Leather
-Disqe 18″
-Komandim i timonit Integral Active Steering (ndihmohet nga gomat e pasme ne kthesa te ngushta)
-Celes me ekran me touch dhe komandim nga larg i makines nepermjet celesit Full Display
-BMW Full Dixhital Display
-Interior me dru origjinal ngjyre e hapur
-WarmComfort Package
-Klima automatike me 4 zona
-Sedile me masazh para dhe pas
-Aksesoret qeramike
-High-Beam Assistant
-Driving ASSISTANT PLUS (Makina ecen vete, ndjek makinen perpara, nderron korsi, kryen parakalime dhe frenon ne raste rreziku e gjitha ne menyre autonome)
-Kamera te pasme
-5 kamera qe mundesojne shikim nga siper Surround View
-Park Assist (Makina parkohet vete)
-ConnectedDrive Services
-BMW Ekrani me Touch
-Night Vision with Person Recognition (Kamera per naten e cila njeh kalimtaret dhe eviton ne rast rreziku)
-WLAN Hotspot
-Tiimon Sportiv
-Comfort Access (Hapje, mbyllje dhe ndezje pa celes)
-Soft-Close Automatic Doors (Dyer me thithje)
-Tavan panoramik
-Perde origjinale
-Sedile te klimatizuara
-Sedilet e pasme me ajer te kondicionuar
-Sedilet para dhe pas Comfort dhe me memorje
-Sistem per larje feneresh
-Drita Adaptive LED
-Navigator profesional
-Head Up Display
-Bokse HARMAN KARDON Sistem Audio

 • Adaptive Cruise Control
 • Airbags
 • Air Conditioning
 • Alarm System
 • Anti-theft Protection
 • Audio Interface
 • Automatic Climate Control
 • Auto Start/Stop
 • Bluetooth® Handset
 • CD/DVD Autochanger
 • Cruise Control
 • Direct Fuel Injection
 • Electric Parking Brake
 • Garage Door Opener
 • Leather Package
 • Navigation Module
 • ParkAssist
 • Reversing Camera
 • Seat Heating
 • Seat Ventilation

2016 BMW 750 Li xDrive me vetem 6 mije kilometra. Nje makine kryeveper nga BMW dhe fjala e fundit e teknologjise. Versioni Long. Makina eshte pothuajse e re, ka vetem 6 mije kilometra dhe mbi te gjitha eshte e kompletuar ne maksimum me opsione. E gjeni vetem ne A.G Motors. Specifikat dhe lista e opsioneve si me poshte:

-Motorri me 448 kuaj fuqi
-Konsum teper i ulet fale rigjenerimit te energjise dhe teknologjise me te re ECO PRO
-xDrive 4x4
-Ngjyra e bardhe AlpinWeiss
-Tapiceria NARI Exclusive LED Nappa Leather
-Disqe 18"
-Komandim i timonit Integral Active Steering (ndihmohet nga gomat e pasme ne kthesa te ngushta)
-Celes me ekran me touch dhe komandim nga larg i makines nepermjet celesit Full Display
-BMW Full Dixhital Display
-Interior me dru origjinal ngjyre e hapur
-WarmComfort Package
-Klima automatike me 4 zona
-Sedile me masazh para dhe pas
-Aksesoret qeramike
-High-Beam Assistant
-Driving ASSISTANT PLUS (Makina ecen vete, ndjek makinen perpara, nderron korsi, kryen parakalime dhe frenon ne raste rreziku e gjitha ne menyre autonome)
-Kamera te pasme
-5 kamera qe mundesojne shikim nga siper Surround View
-Park Assist (Makina parkohet vete)
-ConnectedDrive Services
-BMW Ekrani me Touch
-Night Vision with Person Recognition (Kamera per naten e cila njeh kalimtaret dhe eviton ne rast rreziku)
-WLAN Hotspot
-Tiimon Sportiv
-Comfort Access (Hapje, mbyllje dhe ndezje pa celes)
-Soft-Close Automatic Doors (Dyer me thithje)
-Tavan panoramik
-Perde origjinale
-Sedile te klimatizuara
-Sedilet e pasme me ajer te kondicionuar
-Sedilet para dhe pas Comfort dhe me memorje
-Sistem per larje feneresh
-Drita Adaptive LED
-Navigator profesional
-Head Up Display
-Bokse HARMAN KARDON Sistem Audio

Year: 2016
Make: BMW
Model: 750Li
Body Style: Sedan
Transmission: Automatic
Location: Durres
Price: €63,800
Engine: Petrol

Fuel Efficiency Rating

 • City: N/A
 • Highway: N/A

Actual rating will vary with options, driving conditions, driving habits and vehicle condition.

Financing Calculator

Cost of Vehicle (€):
Down Payment (€):
Annual Interest Rate (%):
Term of Loan in Years:
Frequency of Payments:
Calculate My Payment
NUMBER OF PAYMENTS: 60
PAYMENT AMOUNT: € 89.11
Back to top